Pradinis / Grožis ir mada / Ar makiažo valymo servetėlės tikrai kenkia odai?

Ar makiažo valymo servetėlės tikrai kenkia odai?

Turbūt reta moteris išsiverčia be makiažo valymo servetėlių – jomis lengva greitai nusivalyti veidą, jas patogu nešiotis rankinėje ir t. t. Tačiau ar tai pats sveikiausias pasirinkimas? Odos priežiūros specialistai įvardija svarbiausius šio greito ir lengvo makiažo pašalinimo būdo privalumus ir trūkumus.

Specialistai nuolat primena, kad miegoti su makiažu žalinga: gali užsikimšti poros, kauptis nešvarumai, būti dirginama oda. Atrodytų, kad tai, kas makiažo nuvalymo procesą gerokai palengvina ir, svarbiausia, skatina veidą valyti reguliariai, negali būti blogai. Vis dėlto gali, jeigu pamirštame, kad makiažo valymo servetėlės negali atstoti senųjų veido valymo metodų – panaudojusios jas vis tiek turime nusiprausti veidą.

Makiažo valymo servetėlių sudėtyje yra​ cheminių medžiagų, kurios leidžia lengvai pašalinti grimą. Taigi šių medžiagų gali likti ant odos. Jeigu yra naudojamos netinkamai, servetėlės ne visiškai pašalina makiažą. Be to, jose yra alkoholio, kuris gali sudirginti ir išsausinti jautrią odą.

Svarbu atkreipti dėmesį į servetėlių  galiojimo laiką, nes praėjus šiam terminui vonios spintelėje laikomų servetėlių pakuotėje gali pradėti kauptis bakterijos ir grybeliai.

Servetėlėse yra konservantų, todėl jos yra saugios infekciniu požiūriu, bet tie patys konservantai nebūtinai pakankamai saugūs odai.

Jei ketinate naudoti makiažo valymo servetėles, nepamirškite po to kaskart nusiprausti veido su švelniu valikliu ir vandeniu. Vis dėlto, jeigu tokios galimybės neturite, servetėles naudoti geriau nei eiti miegoti nenusivalius makiažo.

Jei ketinate įtraukti šias priemones ​​į savo kasdienius odos valymo ritualus, rinkitės ypač švelnias ir be alkoholio.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top