Pradinis / Žmonės / Atlikėjas Norbertas: televizijos projektų išgarsintas, žiūrovų pamiltas muzikos savamokslis

Atlikėjas Norbertas: televizijos projektų išgarsintas, žiūrovų pamiltas muzikos savamokslis

Vos 20-ies sulaukęs Norbertas Liatkovski vadinamas vienu perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje. Jaunimo numylėtinis nebaigė jokių muzikos studijų, tačiau tai nesutrukdė jam pasiekti muzikos pasaulio aukštumų. Žiūrovai ir gerbėjai jį puikiai prisimena tiek iš neseniai vykusio „Didžiojo šou burbulo“, tiek iš „X faktoriaus“ projektų, kuriuose jam puikiai sekėsi. Įgimta charizma ir puikus balsas bei muzikos pojūtis atnešė Norbertui sėkmę – jis ne tik turi gausų būrį gerbėjų Lietuvoje, bet ir kalbasi su JAV įrašų kompanija „Universal Music“.

Televizija ir projektuose sutikti profesionalai Norbertui buvo geriausi mokytojai, užauginę jį kaip dainininką. Jis neslepia, kad televizijos projektai buvo geriausia, kas galėjo nutikti norinčiam pradėti savo karjerą jaunuoliui.

„Galiu labai padėkoti televizijai, nes per tokį trumpą laikotarpį mane užaugino nežmoniškai greitai. Projektas man davė labai daug patirties: darbas su kūrybine komanda, su kameromis, judesiu… Aš save dar labiau atskleidžiau kaip atlikėją. Scena yra ta vieta, kur privalau būti, ir žiūrovai tai įrodė“, – apie patirtį „Didžiojo šou burbulo“ projekte kalba Norbertas.

Antroji vieta – puikus įvertinimas

Jaunas, pradedantis atlikėjas projekte rungėsi su patyrusiais scenos vilkais, tad jam žiūrovų skirta antroji vieta reiškia labai daug. „Antra vieta man yra didžiulis įvertinimas… Tai yra labai puiki karjeros pradžia. Tai, kad žiūrovai mane mėgsta, yra įrodymas, kad privalau likti“, – sako Norbertas.

Žiūrovai ir gerbėjai yra didelė paskata jaunam atlikėjui žengti tolyn, jie padėdavo Norbertui pasirinkti dainas, o kūrybinė projekto komanda į tai atsižvelgdavo, tad rezultatas būdavo puikus.

Į projektą „Didysis šou burbulas“ jis atėjo turėdamas 14 tūkst. sekėjų, dabar jų yra net 33 tūkst., ir šis skaičius vis auga.

Kelias į muzikos pasaulį

Norbertas – kūrybinga asmenybė ir taip buvo nuo mažens. Kai jis buvo pradinukas, tėvai leido sūnų į dailės ir akordeono užsiėmimus, tačiau savęs grodamas akordeonu jis neatrado.

„Tiesiog nusprendžiau, kad nenoriu mokytis to, kas nepatinka. Dailė man labiau „lipo“, todėl baigiau dailės mokyklą. Po dailės pasirinkau fotografiją“, – pasakoja Norbertas, fotografavęs kelerius metus. Šioje srityje, kaip ir muzikoje, jis buvo savamokslis – pats išmoko retušuoti nuotraukas, įvaldė sudėtingiausias programas. Norbertas užsispyręs – kai jam įdomu, savo tikslą jis pasiekia.

Televizija, pakeitusi gyvenimą

Gyvenimas pasikeitė, kai Norbertas pirmą kartą pakliuvo į TV3 projektą „X faktorius“. Jis suprato, kad muzika ir scena yra tikrasis jo pašaukimas, o gerbėjų meilė tai tik patvirtina. Šiandien jis mato save tik kaip atlikėją. Dėmesį į jį atkreipė ir garsi JAV įrašų kompanija. Jos pasiūlymas bendradarbiauti buvo labai netikėtas.

„Gavau pasiūlymą iš „Universal Music“ mane prodiusuoti, tai, kad tokio lygio prodiusavimo kompanija pastebi mane ir siūlo tokius dalykus, man labai didelis įvertinimas“, – teigia Norbertas, kuriam šis pasiūlymas atveria visiškai naujus kelius.

Jaunas, užsispyręs ir garsus – likimas nepagailėjo Norbertui dėmesio, kurį dar labiau sustiprins laukiantis „Didžiojo šou burbulo“ koncertų turas po Lietuvą.

„Esame išsiilgę gyvo kontakto su žmonėmis. Tai yra puiki proga koncertuoti, grąžinti glaudų ryšį su žmonėmis“, – neabejoja atlikėjas.

Norintys išgirsti daugiau apie tai, kaip Norbertas sulaukė kvietimo iš „Universal Music“, kokie artimiausi jo planai ir ar eitų į dar vieną muzikinį realybės šou, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ TV3 kanalu šį sekmadienį 10 val.

Paskutinė šio sezono puokštė laidos žiūrovams

Laidos vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė, įkvėpta Norberto paprastumo ir charizmos, paskutiniame šio sezono „Floristiniame deserte“ sukurs lengvą vasariškų gėlių puokštę. Gražu tai, kas paprasta, tad iš šviesių gvazdikų, gerberų, kelių spalvų rožių, eustomų, eukaliptų, česnakų žiedų ir bergraso žalumos gims išties nuostabus kūrinys.

Puokštę K. Rimienė komponuos spiralės principu, o jos ašimi taps eukalipto šakelė. Skirtingos žiedų faktūros, dydžiai, aukštis – visa tai sukurs įspūdingą puokštę, kurią floristikos dizainerė skirs laidos žiūrovams, savo dėmesiu ir laiškais skatinantiems kurti, ieškoti naujų sprendimų ir būdų vėl ir vėl stebinti. Ateinantis laidos sezonas stebins ir vėl – tiek grožiu, tiek istorijomis, juk pasaulis toks margas ir įdomus. Jo neįmanoma papasakoti vienu ar keliais sezonais.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top