Pradinis / Grožis ir mada / Dizainerės L. Dailidėnienės drabužių kolekcija, įkvėpta permainingų Lietuvos orų

Dizainerės L. Dailidėnienės drabužių kolekcija, įkvėpta permainingų Lietuvos orų

Dizainerė Laura Dailidėnienė pristato 2016/2017 m. rudens ir žiemos kolekciją, kurioje atsispindi dabartis, dizainerės patirtis ir šių dienų emocija.

„Daili“ prekės ženklo drabužių kolekcijos visuomet skiriamos jaunatviškai miesto moteriai, kuri ieško kokybės ir išskirtinumo.

Šią kolekciją įkvėpė permainingi Lietuvos orai,  kuriant buvo galvota apie rūbo funkcionalumą, tad šį kartą kolekciją inspiravo patogumas, audinio faktūrų skirtumas, daug skulptūriškų aštrių formų.

Dizainerė Laura Dailidėnienė lieka ištikima savo kūrybos stiliui ir derina aštrius rūbo kirpimo elementus su lygiais plotais.

Šį sezoną kolekcijoje naudojamos spalvos – samanų žalia, juoda, šviesiai pilka, gili mėlyna, pudros rožinė, balta bei geltona spalvos.

Nemažai drabužių siūloma vakaro aprangai. Aštraus kirpimo suknelės, tiek vientiso audinio, tiek derintos su perregimu audiniu, skirtos laisvalaikiui bei vakarui.

Dizainerė, kaip ir kiekvieną sezoną, taip ir šį pristato savo kurto rašto audinį, šį kartą jis atspindi sinoptikų orų prognozes. Tai prekės ženklui „Daili“ būdingi  taškeliai ir užrašai („clear sky“, „sunny“, „windy“, „hot“ ir t. t)

Žiemai siūlomi  šilti, kiek didoki pūsti paltai su pagalvėlės formos antkišeniais.

Kasdieniam įvaizdžiui sukurti derinamos odinės tamprės, balti marškiniai ir įdomaus kirpimo palaidinė. Šis įvaizdis derinamas su sportinio stiliaus bateliais.

Rudens ir žiemos kolekciją papildo vilnos bei pusvilnės šalikai su kišene vienam šaliko gale. Tokie šalikai puikiai tiks nešioti tiek moterims, tiek vyrams. Taip pat platus vilnos šalikas-skraistė su dviem kailio kišenėmis, kolekcijoje būtinai bus „Daili“  ženklo apskritos kepurėlės, kurias labai pamėgo Lietuvos moterys, tad šiais metais jos bus atnaujintos!

OKTO nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top