Pradinis / Uncategorized / Dzūkijos bendruomenių sąskrydis

Dzūkijos bendruomenių sąskrydis

Šių metų Dzūkijos vietos veiklos grupių (VVG) bendruomenių susiėjime netrūko tikrų vestuvinių linksmybių. Šį sąskrydį organizuoti buvo patikėta Varnėnų kaimo bendruomenei. O šie išmone tikrai nustebino – visi sąskrydžio dalyviai pasijautė, tarsi būtų atvykę į tikrų tikriausias vestuves. Buvo ir jaunikių, ir piršlių, pabrolių, pamergių bei, kaip dera tikrose vestuvėse, svečių.

Kadangi 2015-ieji yra paskelbti Etnografinių regionų metais, šiemetis bendruomenių sąskrydis vyko Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje. Tik atvykusius į šventę svečius prie etnografinės sodybos vartų pasitiko renginio vedėjos Aldona ir Daina. Jos vaišino duona su druska ir tyru šulinio vandeniu. Pasivaišinus namine duonele, kieme jau laukė ponios Irenos Pyplienės vaišės.

Bendruomenių sąskrydyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Seimo narė Kristina Miškinienė, Dzūkijos VVG asociacijos pirmininkė Sandra Sinkevičienė, kiti garbūs svečiai.

Renginio metu išsakyta gausybė gražių žodžių rajono bendruomenėms. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis akcentavo, jog naudojantis VVG projektais buvo ne tik sukurta infrastruktūra, įgyvendinta daug naudingų projektų, bet ir kuriama artima žmonių bendrystė. „Džiaugiuosi, kad vyksta tokie sąskrydžiai ir juose dalyvauja daug bendruomenių. Tai suburia mus visus“, – kalbėjo meras, ant bendro sąskrydžio dalyvių vaišių stalo padėjęs du didžiulius tortus.

„Džiaugiuosi Lazdijų rajono savivaldybės ir mero Artūro Margelio rodomu dėmesiu ir rūpinimusi, mūsų bendruomenėms skirta finansine pagalba ir skatinimu burtis, rengti projektus ir puoselėti savo kraštą“, – kalbėjo Dzūkijos VVG asociacijos pirmininkė S. Sinkevičienė.

Improvizuotoje šventėje kieme netrūko smagių ir azartiškų užduočių, burtų ir kitų linksmybių. Renginys truko iki nakties.

Lazdijų sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top