Pradinis / Renginiai, pramogos / Gerda Stiklickienė seserį lepina staigmenomis

Gerda Stiklickienė seserį lepina staigmenomis

31-ojo gimtadienio sulaukusi vizažistė Kristina Bielskienė nė neįtarė, kokią staigmeną jai šįkart paruošė sesuo, žinoma „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Stiklickienė.

„Su sese ne tik pabuvome romantiškomis damomis, bet ir grįžome į vaikystę – prisiminėme riestainius, spalvingus riedučius, žaismingus akinius ir daugybę kitų atributų, kurių mūsų namuose nebėra jau seniai“, − su šypsena sakė G. Stiklickienė.

Ji norėjo, kad svarbios asmeninės šventės proga Kristinai netektų rūpintis niekuo – nei vaišėmis, nei svečiais, nei drabužiais, nei makiažu. Šįsyk profesionalią vizažistę palepino jos kolegė Karolina Kaminskaitė bei kirpėjas Karolis Murauskas.

Tik atvykusi į Akmenių dvarą K. Bielskienė suprato, jog jos laukia kažkas neįprasto.

G. Stiklickienė iš anksto buvo sutarusi su fotografe Jūrate Kripaite bei stilistėmis Kristina Danileviče ir Erika Valiukaite, kad iškilioje, interjeru išsiskiriančioje vietoje vyks fotosesija. Merginoms buvo patikėta sukurti tris sukaktuvininkės bei jos sesers įvaizdžius – romantišką, žaismingą ir pašėlusį. Kristina ir Gerda tąsyk dėvėjo tiek vestuvines sukneles, tiek trumpučius šortus, tiek seksualius apatinius. Gerdos seserį itin nudžiugino riestainiai, tapę ne tik fotosesijos dalimi, bet ir vaikystės prisiminimu.

„Žinoma, tokių spurgų, kokios yra dabar, prieš tris dešimtmečius nė regėti nebuvome regėjusios. Bet jos mums priminė šviežutėles bandeles ir riestainius, be kurių puiki vaikiška diena kažkada nė nebuvo įsivaizduojama“, − sakė pašnekovė.

Jos sesuo iki šiol mėgsta bandeles, o G. Stiklickienė jaučia silpnybę pieniniam šokoladui.

Gėlėmis Akmenių dvarą tąkart išpuolė jo savininkė, floristė Kristina Rimienė.

Gerda sako, kad su seserimi sutarė visada. Nors merginos kartais ir susikirsdavo dėl mėgstamų daiktų ar drabužių, tai dvi dukteris auginusių Aldonos Rėkienės bei Jono Rėkaus namuose būdavo retai.

G. Stiklickienė sako visada mėgusi daryti artimiesiems staigmenas ar dovanoti netikėtas dovanas. Kartą seseriai per gimtadienį atvežė mažytį šunelį. Įsimintina buvo ir šventė, kai užrištomis akimis sukaktuvininkė Kristina buvo nuvežta į pokylio vietą, kur jos laukė artimiausi draugai.

„Kristina – lėtesnė, kruopštesnė, mėgsta gaminti valgyti. Aš šiuo požiūriu esu visiška jos priešingybė“, − sakė G. Stiklickienė.

JurArt‘s nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top