Pradinis / Aktualijos / „Ignitis“ vienašališkai sumažins elektros tarifus gyventojams

„Ignitis“ vienašališkai sumažins elektros tarifus gyventojams

„Ignitis“ užtikrins, kad tiems klientams, kurie iki liepos 1 d. patys nepasikeis turimo fiksuotos kainos plano į pigesnį, dabar turimos sąlygos po valstybės kompensavimo neblogėtų. Todėl bendrovė vienašališkai mažins kainą tiems klientams, kurie turi aukštesnį nei 28 ct/kWh tarifą. Kainą „Ignitis“ mažins iki 28 ct/kWh.

Pexels nuotr.

Bendrovės privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas akcentuoja, kad, nepaisant to, gyventojams verta nieko nelaukti ir patiems pasikeisti planą, kuris, tikėtina, būtų dar mažesne kaina.

Apie vienašališką kainos mažinimą ir tikslią kainą bendrovė individualiai informuos tuos klientus, kurie nebus pasikeitę plano į pigesnį iki gegužės 31 d., likus 30 dienų iki kainos mažinimo, kaip numatyta įstatyme.

A. Kavaliauskas pažymi, kad įstatymo pataisa, leidžiančia vienašališkai mažinti kainą, „Ignitis“ naudosis vieną kartą dėl reikšmingai pasikeitusios situacijos elektros rinkoje, siekdamas apsaugoti tuos klientus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepriima sprendimo savarankiškai pasikeisti planą į pigesnį ir susimažinti kainą, nepaisydami visų bendrovės raginimų.

„Visada skatiname pačius vartotojus pasirinkti geriausią pasiūlymą ir savarankiškai pasikeisti planą, nes tik pats vartotojas žino, kas jam geriausia – keistis į pigesnį fiksuotos kainos planą, o gal rinktis su birža susietą planą, galimybių yra ne viena. Be to, iki birželio 29 d. mūsų klientams, kurie keisis fiksuotos kainos planą į pigesnį, nereikės grąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų, jei jie liks su mumis ne trumpiau kaip 6 mėn. Todėl labai raginame klientus savarankiškai keistis didesnės kainos planą pigesniu. Tai padaryti ypač paprasta savitarnoje, o neturintys galimybės naudotis savitarna planą pasikeisti gali paskambinę telefonu arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą“, – teigia A. Kavaliauskas.

Įmonės „Ignitis“ atstovas atkreipia dėmesį, kad kaina bus keičiama visam kainos fiksavimo periodui, kurį klientas yra pasirinkęs. Sutartimi numatyti kainos fiksavimo terminai išliks, kaip numatyta, pasikeis tik pati kaina.

Šiuo metu įmonės „Ignitis“ nepriklausomo elektros energijos tiekimo klientais yra apie 919 tūkst. vartotojų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top