Pradinis / Lietuviai svetur / Išrinktas JAV Lietuvių Bendruomenės XXII Tarybos Prezidiumas

Išrinktas JAV Lietuvių Bendruomenės XXII Tarybos Prezidiumas

Portlande (Oregonas) surengtoje pirmojoje naujosios JAV Lietuvių Bendruomenės XXII Tarybos sesijoje buvo išrinkti Tarybos Prezidiumo nariai. Prezidiumas atsakingas už šiuos darbus JAV Lietuvių Bendruomenės organizacijoje: šaukia Tarybos sesijas, pasiūlo sesijų darbotvarkę, vadovauja sesijų posėdžiams, skelbia Tarybos nutarimus, derina Tarybos darbą, atlieka Tarybos pavestus uždavinius, atstovauja Tarybai, palaiko ryšius su JAV LB Krašto valdyba, JAV LB Konfliktų sprendimo komisija ir JAV LB Kontrolės komisija.

Iš kairės Rima Girniuvienė, pirmininkė Nerija Orentas, Ingrida Misevičienė, Sigita Šimkuvienė-Rosen ir Artūras Žilys

Prezidiumo pirmininkė – Nerija Orentas. Ilgametė LB veikėja, gimusi Niujorke, lankė K. Donelaičio lituanistinę mokyklą. Savo aktyvią bendruomeninę veiką pradėjo dar būdama studentė, įsitraukdama į Jaunimo sąjungos veiklą. Nerija daug metų buvo tos pačios K. Donelaičio lituanistinės mokyklos mokytoja, tėvų komiteto narė. Labai daug prisidėjo prie sėkmingos Šokių šventės Baltimorėje 2016 m. organizavimo, Tarybos veikloje dalyvauja nuo 2008 metų.

Prezidiumo sekretorė – Ingrida Misevičienė – 18 metų gyvena JAV. Tik atvykusi į Portlandą (Oregonas), įsiliejo į LB apylinkės ir šokių grupės veiklą. Treti metai kaip vadovauja Vakarų apygardos valdybai, 6 metus yra Portlando apylinkės pirmininkė. Ingrida kartu su rinkimų komisija organizavo rinkimus į XXII Tarybą, pati šiais metais išrinkta į PLB konfliktų sprendimo komitetą.

Nariai:

Rima Girniuvienė Bostone gyvena nuo 1994 m. Ilgametė Bostono apylinkės pirmininkė, nuo 2007 metų Organizacinio komiteto narė, Šokių šventės Bostone 2012 m. narė. Trečią kadenciją iš eilės dirbs Prezidiume. Didelio renginio Bostone, skirto visų trijų Baltijos (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) šalių 100-mečiams paminėti, organizacinio komiteto narė. JAV Lietuvių Bendruomenės Taryboje nuo 2008 m.

Sigita Šimkuvienė-Rosen 18 metų gyvena Niu Heivene (Konektikutas). Savo bendruomeninę veiklą pradėjo šioje apylinkėje, 17 metų buvo JAV LB Krašto valdybos narė, dvi kadencijas – KV pirmininkė, 5 metus yra LISS programos vadovė, V. Vėbraitės lituanistinės mokyklos pavaduotoja ir mokytoja, PLB valdybos Plėtros ir tvarumo komisijos pirmininkė. Pirmą kartą išrinkta Tarybos nare.

Artūras Žilys 15 metų gyvena Čikagoje. Jau antrą dešimtmetį (rugsėjo pirmą dieną suėjo lygiai 10 metų) vadovauja Pasaulio lietuvių centrui, išmaniai bendradarbiaudamas su įvairiomis lietuviškomis organizacijomis. Jo puikios charakterio savybės, tokios kaip įžvalgumas ir pareigingumas, padės subalansuoti Prezidiumo darbus. Pirmą kartą išrinktas į JAV Lietuvių Bendruomenės Tarybą.

XXII Tarybos Prezidiumo informacija ir nuotrauka

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top