Pradinis / Žmonės / Jurga Šeduikytė: „Gyvenime vienas svarbiausių dalykų yra šiltas, geras jausmas sau“

Jurga Šeduikytė: „Gyvenime vienas svarbiausių dalykų yra šiltas, geras jausmas sau“

Šie metai atlikėjai Jurgai Šeduikytei nešykšti progų. Ji ne tik skaičiuoja aštuonioliktus metus scenoje, bet ir su nekantrumu laukia savo pačios 43-iojo gimtadienio, mat su juo pradeda ir šventinį koncertų turą po Lietuvą. Septyniuose skirtinguose miestuose pasirodysianti atlikėja juokauja, kad tai bus ilgiausi meilės sau mėnesiai – būtent tokią žinutę, raginančią atsigręžti į save, ji ketina siųsti savo dainomis klausytojams.

Jurga Šeduikytė. Monikos Penkutės nuotr.

Dažnai į jokius standartinius rėmus netelpanti atlikėja J. Šeduikytė nenustoja stebinti. Šįkart, pasitikdama savo 43-iąjį gimtadienį, ji nusprendė nesikuklinti ir švęsti net tris mėnesius. Tiesa, jos šventė neprimins tipinio pasilinksminimo su draugais, nes gimtadienį ji kelia į sceną.

„Paprastai šios progos nesureikšminu, bet jei jau švęsti, tai iš visos širdies ir tikrai ne vieną dieną! Džiaugiuosi, kad šiemet turiu galimybę pasidalinti savo proga su klausytojais – man tai didžiausia dovana“, – sako jau vasario 10-ąją, per savo gimtadienį, turą sostinėje pradėsianti kūrėja.

Meilės mėnesį gimusi J. Šeduikytė savo klausytojams ruošia ne tik solidžią muzikinę programą, bet ir įkvepiančią žinutę su kvietimu pamilti save.

„Visko išduoti kol kas negaliu, atskleisiu, jog turo metu nuskambės nauja daina iš mano būsimo albumo. Nors viešai ji dar nepristatyta, pati melodija ir skambesys mane lydi daug metų. Visuomet prisimenu šį kūrinį, iškilus sudėtingiems egzistenciniams klausimams. Jis man primena, kad gyvenime vienas svarbiausių dalykų yra šiltas, geras jausmas sau. Kai myli save, jautiesi saugiai, jautiesi namuose. Apie tai kalbėsiu ir su savo publika“, – atvirauja J. Šeduikytė.

Beje, garsi menininkė socialinėje erdvėje pusiau juokais, pusiau atvirai turo laikotarpį paskelbė meilės sau laiku, o savo gimtadieniui net suteikė specialų statusą.

Jurga Šeduikytė. Monikos Penkutės nuotr.

„Kadangi vasario 10 d. kalendoriuje laisva, skelbiu savo gimimo dieną tarptautine meilės sau diena“, – rašė atlikėja, žadėdama dainomis priminti, kad meilė sau – tai ne tik dovanos, bet ir kokybiškas laikas, kai galima pabūti su savo pamirštomis svajonėmis, neišpildytais lūkesčiais, atleidimu ir dėkingumu.

„Mano koncertai tokie ir yra – jie orientuoti į žmogaus pojūtį. Labai daug dirbu, kad per pasirodymus ištransliuočiau tokią energiją, kuri leistų klausytojams pailsinti protą ir grąžintų prie tikrų jausmų. Su dideliu džiaugsmu kviečiu pasinerti į šią patirtį, apsilankyti koncertuose, pajusti šventę ir meilę sau“, – ragina J. Šeduikytė.

Vasario 10-ąją ji surengs koncertą Vilniuje, vasario 25-ąją – Kaune, kovo 1-ąją – Šiauliuose, kovo 17-ąją – Klaipėdoje, kovo 23-iąją – Telšiuose, balandžio 6-ąją – Alytuje, balandžio – 18-ąją – Marijampolėje.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top