Pradinis / KARJERA / Kaip atliekamas anglų kalbos lygio nustatymas valstybės tarnautojams?

Kaip atliekamas anglų kalbos lygio nustatymas valstybės tarnautojams?

Valstybės tarnautojai, lygiai taip pat kaip ir privataus sektoriaus darbuotojai, siekdami paaukštinimo ar platesnių karjeros galimybių privalo atitikti vienai ar kitai darbo pozicijai keliamus reikalavimus. Anglų kalbos išmanymas tam tikru, pretenduojamai darbo pozicijai reikalingu lygiu itin svarbus reikalavimas kiekvienam potencialiam valstybės tarnautojui.

Potencialūs valstybinio sektoriaus darbuotojai pretenduodami į tam tikrą valstybės tarnautojo poziciją privalo pateikti oficialų dokumentą, atspindintį jo anglų kalbos žinias. Dėl šios priežasties beveik kiekvienas žmogus, siekiantis bet kokios valstybės tarnautojo pozicijos, turėtų atlikti anglų kalbos lygio nustatymo testą, Valstybės tarnybos departamento akredituotame centre. Vienas iš akredituotų centrų  – Alfabet.lt kalbų mokykla.

Taigi, kaip šioje įstaigoje atliekamas anglų kalbos lygio nustatymas valstybės tarnautojams? Ir ką reikėtų žinoti apie anglų kalbos žinių patikrinimo paslaugą?

Tikslūs ir patikimi anglų kalbos žinių rezultatai

Esami valstybės tarnautojai, kurie siekia paaukštinimo, arba potencialūs valstybės tarnautojai dalyvaudami centralizuotame konkurse ar įprastoje darbo pozicijos atrankoje privalo pateikti oficialią pažymą iš akredituotos įstaigos, kurioje pateikiamas tikslus ir aiškus esamų potencialaus tarnautojo anglų kalbos žinių lygis.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog anglų kalbos žinių patikrinimas yra gana sudėtinga ir ilga procedūra, tačiau profesionalias anglų kalbos lygio patikrinimo paslaugas teikiančios mokyklos šį procesą atlieka itin greitai ir sklandžiai.

Valstybės tarnautojai tokiuose centruose testuojami kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro, todėl kiekvienas savo žinias tikrinantis asmuo gali pasirinkti jam palankiausią laiką. Testo rezultatai pateikiami tą pačią dieną. Tą pačią dieną paruošiama ir testo rezultatus pagrindžianti pažyma, kurią potencialus valstybės tarnautojas gauna elektroniniu paštu. Verta paminėti, jog pažyma galioja net 3 metus. Po metų ar kelerių pakartotinai pretenduojant į kitą valstybės tarnautojo poziciją, testo tikrai nereikia atlikti dar kartą.

Anglų kalbos spragos – ne priežastis atsisakyti svajonių darbo pozicijos

Tikrai tikėtina, jog valstybės tarnautojai, kaip ir paprasti žmonės, kartais primiršta anglų kalbos kalbėjimo ar gramatikos taisykles. Tokiu atveju, tvirtai nusprendus siekti karjeros aukštumų valstybės sektoriuje, visų pirma reikėtų apsilankyti anglų kalbos kursuose.

Profesionalią anglų kalbos žinių lygio nustatymo paslaugą teikiančios mokyklos taip pat gali pasiūlyti efektyvias anglų kalbos pamokas, kurių metu kursų lankytojas yra mokomas ne bendrinių, abstrakčių anglų kalbos gramatikos ir kalbėjimo taisyklių, o specializuotų, tik jam aktualių anglų kalbos subtilybių. Kiekvienas anglų kalbos kursų lankytojas visų pirma atlieka nemokamą anglų kalbos žinių patikrinimo testą, kuris kursų vadovams padeda objektyviai įvertinti jo turimas žinias ir išsiaiškinti pagrindines spragas. Tokiu būdu sudaromas itin konkretus anglų kalbos mokymo planas, kuris padeda pasiekti greitų ir labai efektyvių rezultatų.

Tikrai ne kiekvienas žmogus gali pasigirti nepriekaištingomis anglų kalbos žiniomis. Praktikoje nevartojama anglų kalba tikrai greitai pasimiršta, tad natūralu, jog laikui bėgant atsiranda tam tikrų spragų, kurias savarankiškai pašalinti labai sunku. Jeigu anglų kalbos spragos yra vienintelė priežastis, dėl kurios negalite gauti išsvajotos valstybės tarnautojo darbo pozicijos, tuomet tikrai pasinaudokite profesionalių dėstytojų paslaugomis, įdėkite šiek tiek pastangų ir net nepastebėsite, kaip valstybės tarnautojų anglų kalbos žinių nustatymo testas parodys pačius geriausius rodiklius.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top