Pradinis / Uncategorized / Kaip pasirinkti tinkamus batus moterims?

Kaip pasirinkti tinkamus batus moterims?

Yra daugybė skirtingų tipų ir stilių moteriškų batų, iš kurių galite rinktis. Dėl to dažnai gali būti gana sunku nuspręsti, ką pirkti. Juk jums reikia kažko patogaus, madingo ir tvirto. Be to, kad galite rinktis iš didelės įvairovės, batus taip pat turite priderinti prie progos. Tai, kas tinka vienoje situacijoje, gali netikti kitoje aplinkoje. Yra tam tikros taisyklės, kurių reikia laikytis, tačiau jos nėra iškaltos akmenyje… Štai keletas patarimų, kaip apsispręsti, kokia avalynė tinka konkrečiai progai.

Bėgimo bateliai

Kai einate tvarkyti reikalų, jums reikia kažko, kas būtų patogu ir su kuo galėtumėte praleisti ilgą laiką. Norėdami kuo geriau išnaudoti turimą laiką, daugelis žmonių renkasi bėgimo batelius arba kitus sportinius batelius. Svetainėje batukaitau.lt avalynę galite rinktis iš daugybės variantų. Šio tipo batai suteiks jums didelę atramą, o dienos pabaigoje jums nereikės kankintis iš skausmo. Jei vis tiek norite išlikti stilingi, visada galite rinktis patogią plokščiapadžių porą.

Lauke šaltu oru

Pagrindinis jūsų rūpestis žiemą – išlikti kuo šiltesnėmis pėdomis. Vadinasi, reikia turėti batus, kurie yra gerai apšiltinti iš vidaus. Jei įmanoma, taip pat patartina įsigyti porą, kuri būtų atspari vandeniui arba neleistų kojoms sušlapti. Tokiais atvejais „Timberland“ avalynė yra vienas geriausių pasirinkimų. Jie išlaikys jūsų kojų pirštus šiltus net atšiauriausiu oru. Jei jums reikia avalynės, kuri būtų šiek tiek prabangesnė, turėtumėte apsvarstyti kitokio stiliaus batus. Norėdami, kad būtų kuo šilčiau, turėtumėte rinktis batus, siekiančius iki blauzdų vidurio ar aukščiau.

Lengvi batai

Stenkitės avėti kuo lengvesnę avalynę ar batus. Pvz.,  žygis snieglentėmis yra labai aerobinė veikla, kurios metu išsiskiria šiluma, todėl papildoma izoliacija, kurią suteikia kai kurie žieminiai batai, gali būti nereikalinga, atsižvelgiant į jūsų kūno temperatūrą.

Verčiau pagalvokite, ką būtų geriausia apsiauti, jei pasirinktą atstumą įveiktumėte be snieglenčių. Išskyrus ekstremalias sąlygas, geriausiai tinka avalynė, kuri lankstosi ties pėdos kulnu. Daugelis žmonių snieglentėmis žygiuoja avėdami lengvus žygio batus ar net bėgimo batelius.

Jei jūsų pėdos linkusios šalti, tvirti nailoniniai batų batviršiai yra šiltesni nei tinkliniai. Taip pat galite ieškoti, kuris batams suteikia šiek tiek šilumos, arba sluoksniuoti avalynę. Kiekvieno žmogaus poreikiai, susiję su šiluma, skiriasi. Todėl stenkitės įsigyti kuo lengvesnę avalynę, kuri atitiktų konkrečius jūsų poreikius, bet neapsunkintų.

Pasirūpinkite, kad avalynė būtų atspari vandeniui

Ieškodami naujos žieminės avalynės, įsitikinkite, kad ji yra atspari vandeniui. Šlapios kojos yra paskutinis dalykas, kurio norite žiemą.

Kad išvengtumėte kojų sušlapimo, ieškokite neperšlampamų batų su membranomis, kurios sulaiko vandenį ir leidžia išsiskirti prakaitui. Paprastai nailoniniai ir sintetiniai batų batviršiai džiūsta greičiau nei odiniai.

Vakaro renginiams

Dažniausiai tokiuose renginiuose, kaip vakarienės, kokteilių vakarėliai ar pokyliai, avimi aukštakulniai bateliai. Jie atrodo elegantiškai ir suteikia jums reikalingo tvirtumo, ypač jei dėvite ilgą suknelę. Tačiau yra ir kitų galimybių, jei nenorite avėti aukštakulnių batelių. Aukštakulniai bateliai gali būti gana sunkūs jūsų pėdoms. Patogesnis variantas būtų bateliai su pleištais. Jie turi tvirtesnį kulną ir geriau palaiko jūsų pusiausvyrą. Taip pat vis dažniau tokiems renginiams pasirenkami įmantrūs plokščiapadžiai batai. Kol jūsų avimi batai dera prie brangios aprangos, turėtumėte nebijoti jų avėti.

Tendencijos keičiasi, vadinasi, nereikia kiekvienoje situacijoje laikytis to paties stiliaus. Dabar moterims yra daug daugiau avalynės pasirinkimo galimybių. Renkantis bet kokią avalynę, svarbiausia turėtų būti pėdų patogumas, o stilius turėtų eiti po to. Galų gale, tai jūsų pasirinkimas.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top