Pradinis / Knygos / Karolina Germanavičiūtė. „Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš“

Karolina Germanavičiūtė. „Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš“

Karolina buvo pasinėrusi į rutiną – nuolatiniai darbai, mokslai, pareigos rijo laiką, o rūpinimuisi savimi jo vis pritrūkdavo. Kilogramai augo, merginą kamuodavo dažni peršalimai, bėrimai, nuovargis. Kol vieną dieną atėjo metas tai keisti.

Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė ašSavo knygoje „Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš“ Karolina Germanavičiūtė pasakoja savo istoriją, kaip jai pavyko pakeisti savo gyvenimą – mesti rūkyti, pradėti sveikai maitintis ir sportuoti. Rezultatas buvo ne tik ištirpę kilogramai, bet ir stangresnis kūnas, geresnė savijauta bei atsivėrusios naujos galimybės.

Autorė su skaitytojais dalijasi patirtimi, dalykais, kurie gelbėjo ir trukdė, pagrindinėmis sporto taisyklėmis. Taip pat knygoje rasite nesudėtingų, bet labai gardžių patiekalų receptų, kad kelias sveikos mitybos link taptų skanių atradimų laikotarpiu. Lai ši knyga jums tampa pirmu postūmiu laimingesnės savęs link!

Knygos autorė Karolina Germanavičiūtė gyvena Londone. Į šį miestą atvyko baigusi mokslus Lietuvoje, Vakarų Londono universitete (University of West London) įgijo transliuojamosios žurnalistikos (Broadcast Journalism) bakalauro laipsnį. Šiuo metu dirba žurnaliste. Atradusi sveiką gyvenimo būdą pradėjo patirtimi dalytis socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Sveikos gyvensenos dienoraštis“ ir svetainės „Youtube“ kanale. Jos straipsniai publikuojami interneto svetainėje 5braškės.lt.

Šią knygą galite rasti https://www.knygos.lt/lt/knygos/lieknesne-grazesne-laimingesne-as/

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top