Pradinis / Kultūra / Kaune – nemokamas renginys „Sustok, akimirksni žavingas“

Kaune – nemokamas renginys „Sustok, akimirksni žavingas“

M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas 2021 m. lapkričio 30 d. (antradienį) 18 val. Lietuvos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas) rengia Jaunimo teatro aktorių Sauliaus Sipaičio ir Vytauto Taukinaičio sukurtą visiškai naują programą „SUSTOK, AKIMIRKSNI ŽAVINGAS“. Ši programa pirmus du kartus buvo parodyta 2021 m. spalio 8 d. Panevėžio pataisos namuose bei Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, o spalio pabaigoje – ir Marijampolės dramos teatre.

„Sustok, akimirksni žavingas“, – taip ši programa pavadinta pagal vieną iš Sauliaus Sipaičio sukurtų eilėraščių. O šio eilėraščio pirmas posmas skamba taip:

Sustok, akimirksni žavingas,
Ir nesiartink prie manęs!
Tie tavo gundymai vylingi
Mane į šunkelius nuves…

O ar žinojote, kad poeto Pauliaus Širvio parašytoms eilėms „O aš toks vienas, velnioniškai vienas…“ ir daugeliui turbūt žinomą melodiją 1968 m. sukūrė ne koks nors žinomas kompozitorius, o tada dar studentu buvęs Vytautas Taukinaitis?

Taigi, tai bus aktorių Sauliaus Sipaičio ir Vytauto Taukinaičio vaikystės, studentavimo laikų, gastrolių su Jaunimo teatru, kartu praleistų akimirkų „Namų muzikavimo“ ansamblyje prisiminimai. Tai ir šių skaitomos eilės, humoristiniai apsakymai, ištraukos iš literatūrinių kompozicijų ir daug daug dainų. Kartu tai ir dalinimasis savo gyvenimiška bei nueito kelio kūrybine patirtimi.

RĖMĖJŲ DĖKA RENGINYS ATVIRAS VISIEMS IR NEMOKAMAS.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top