Pradinis / Renginiai, pramogos / Kauno „Eigulių Aukuro“ šventė subūrė šeimas

Kauno „Eigulių Aukuro“ šventė subūrė šeimas

Išskirtinai šiltą spalio 10 d. vakarą kauniečiai su šeimomis būrėsi pabūti kartu, pasisemti gerų emocijų ir įspūdžių dar palyginti jaunos Eigulių mikrorajono asociacijos „Eigulių Aukuras“ organizuotoje šventėje. Vaikų piešiniais, tėvelių ir jų atžalų kurtomis rudens gėrybių kompozicijomis, spalvingomis rankų darbo puošmenomis padabintą Kauno Pilėnų pagrindinės mokyklos aktų salę užpildė gausiai susirinkusių šeimų džiugus klegesys, susimąstyti verčiantys organizatorių ir garbingų vakaro svečių žodžiai, smagi muzika ir dainos, talentingų šokėjų ir netgi sportininkų pasirodymai.

Renginio organizatorės ir vedėjos Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė padėkojo dideliam susirinkusiųjų būriui ir priminė, kaip kiekvienam mūsų svarbu siekti tarpusavio supratimo, susikalbėjimo, draugiškų ir malonių santykių, džiaugsmą ir pilnatvę teikiančio bendravimo.

Susirinkusiesiems dėkojo ir asociacijos „Eigulių Aukuras“ pirmininkas bei renginio organizatorius Ramūnas Parachomikas. Jis paaiškino asociacijos įkūrimo tikslą ir pavadinimo prasmę – anksčiau žmonės burdavosi būtent prie aukuro. Pasveikinti naujos bendruomenės atvyko ir LR Seimo narė Orinta Leiputė. Ji palinkėjo ne tik dalyvauti bendruomenės renginiuose, bet ir jaustis tikra bendruomene, jausti vieniems kitus, priminė, jog visi esame vieni už kitus atsakingi.

Netrukus į sceną žengė ir dainomis bei šokiais tiek didelius, tiek mažus renginio svečius džiugino, nerūpestingą vaikystę suaugusiesiems priminė Jūratės Miliauskaitės vadovaujama mažųjų dainininkų grupė „Caca“.

Po mažųjų dainininkių pasirodymo naują bendruomenę pasveikino Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas. Jis prisipažino esąs maloniai nustebintas, kad bendruomenėje gausu jaunų veidų. Į renginį gausiai susirinkusiomis šeimomis pasidžiaugė, įkvepiančių žodžių tarė ir profesionali kineziterapeutė-masažistė Genutė Aniunienė. Ji linkėjo visiems būti sveikiems, energingiems ir pažadėjo per kitus susitikimus visus išjudinti šokiais ir mankštomis.

Koncertinę programą tęsė Sauliaus Skambino ir Karinos Krysko-Skambinės šokių studijos „Žvaigždžių mokykla“ merginų kolektyvo pasirodymas. Marija, Kotryna, Ieva ir Gintarė atliko energingą gatvės šokį. Vėliau sporto klubo „Fighter house“ sportininkė, įvairių turnyrų nugalėtoja Julija su kolega Ignu pademonstravo, koks naudingas savigynai gali būti brazilų džiudžitsu kovos būdas. Šio kovos meno esmė – kontroliuoti kovą ir užbaigti ją parverčiant priešininką ant žemės. Po įdomaus sportininkų susirėmimo visų dėmesys nukrypo į įspūdingą Indrės šokį. O dainininkė Jurgita padovanojo nuoširdžią ir jausmingą dainą, pati sau pritardama gitara.

Padėkojusios už nuostabius jaunimo pasirodymus, vedėjos pakvietė visus šventės dalyvius sukurti bendrą rudeninę kompoziciją ir išrinkti patį gražiausią darbelį iš šeimų namie sukurtų ir šventę papuošusių rudens gėrybių kompozicijų. Po Kauno Aukštųjų Šančių bendruomenės pirmininkės sveikinimo žodžių visi suskubo imtis kūrybinio darbo. Netrukus bendromis vaikų ir suaugusiųjų pastangomis buvo sukurtas tikras grožis akims! Šis bendros kompozicijos kūrimas tarsi perteikia mintį, kad jeigu kiekvienas įdėtų bent šiek tiek pastangų ir darbo dėl bendros gerovės, būtų galima nuveikti didžiulių darbų.

Renginyje tvyrojo puiki nuotaika. Šiltos šypsenos ir plojimai drąsino pasirodymų atlikėjus, vaikai džiaugėsi matydami savo drąsiųjų bendraamžių ir vyresniųjų sugebėjimus, galėdami pabendrauti, pažaisti kartu. Tėveliai bent kelioms valandoms atitrūko nuo minčių apie darbus ir kasdienę buitį, galėjo pabendrauti su kitais bendruomenės nariais ir taip stiprinti tarpusavio ryšius.

Renginio organizatoriai rūpinosi, kad nė vienam nebūtų nuobodu, kad kiekvienas jaustųsi svarbia šventės dalimi. Visi buvo vaišinami karšta arbata ir gardžia koše, vaikams buvo dalijami renginio rėmėjo prekybos tinklo „MAXIMA“ dovanoti saldainiai. Rėmėjų buvo apdovanoti ir rudeninių kompozicijų konkurso nugalėtojai, taip pat kitos į šventę savo darbelius atnešusios šeimos.

Šventės organizatoriai dėkoja visiems renginio dalyviams, kurie kitokias penktadienio pramogas iškeitė į jaukų pasibuvimą kartu su kitais bendruomenės nariais. Taip pat yra dėkingi garbingiems svečiams, atvykusiems tarti sveikinimo žodžių ir praleisti vakaro kartu su bendruomene. Ir, žinoma, renginys nebūtų pavykęs be koncertinės programos dalyvių, rėmėjų ir pagalbininkų. Nuoširdžiai dėkojame visiems puikius pasirodymus dovanojusiems vaikams ir jaunuoliams, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorei Rasai Šerpytienei, Kauno „Pilėnų“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai Birutei Koreivienei, rėmėjams Kauno miesto savivaldybei ir prekybos centrui „MAXIMA“. Renginio informacinis rėmėjas – portalas „Lietuvė“ (www.lietuve.lt).

Tekstas ir nuotraukos – „Lietuvės“ redakcijos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top