Pradinis / KARJERA / Lietuviai sukūrė konkurentą pasaulyje populiarioms mobiliosioms programėlėms

Lietuviai sukūrė konkurentą pasaulyje populiarioms mobiliosioms programėlėms

Lietuviai pasiūlė sprendimą, kaip įprastos tekstinės žinutės draugams gali virsti smagiomis nuotraukomis su užrašais ar net trumpais filmukais. Prieš savaitę paleistą jų kurtą programėlę šiandien jau turi 4000 naudotojų. Tiesa, kol kas didžioji jų dalis yra Norvegijoje, bet tikimasi, kad šią mobiliąją programėlę pamėgs ir Lietuvos jaunimas.

Programuotojai Mindaugas Guzas (25 m.) ir Audrius Tamulevičius (26 m.) kartu su kolegomis kilusią idėją įgyvendino per metus. „Beveik visi mūsų komandos nariai naudojasi programėle „Snapchat“, kuri yra labai populiari visame pasaulyje. Ir mums ji labai patinka, tačiau po kurio laiko pastebėjome, kad mums joje kažko trūksta. Sukūrus vaizdo žinutę, tai yra nuotrauką ar filmuką, ir pasidalijus ja su draugais, pamatyta ji dingsta. Tada kilo mintis, kad reikia tokios programėlės, kur būtų galima sukurti gražiai atrodančias žinutes ir išlaikyti jas kaip pokalbį“, – apie „DeeMe“ gimimą pasakoja M. Guzas.
Naudodamiesi šia mobiliąja programėle šiandien nesunkiai kiekvienas gali sukurti puikiai atrodančią žinutę. Be to, kad kuriant vaizdinę žinutę galima pasirinkti patinkantį šriftą, į žinutę galima įtraukti ir tik šiai programėlei sukurtų piešinėlių.

Ieškant investuotojų ir potencialių talentų tolesniam darbui, „DeeMe“ jau pristatyta Los Andžele, San Fransiske, Silicio slėnyje, Stanfordo ir Berklio universitetuose. „Tačiau pirmiausia norime surasti talentų čia, Lietuvoje. Žinau, kad jų yra daug, todėl tikiu, jog galime čia įkurti programavimo padalinį. Mus šiuo metu domina „iOS“ ir „Android“ programuotojai“, – tikina vienas iš kūrėjų Mindaugas Guzas.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top