Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvoje lankysis moteris, pasiekusi vieną neįprasčiausių pasaulio rekordų

Lietuvoje lankysis moteris, pasiekusi vieną neįprasčiausių pasaulio rekordų

Kitą savaitę Lietuvoje lankysis neeilinė asmenybė. Tai – aktorė, nuotykių ieškotoja Manon Ossevoort, pasiekusi vieną neįprasčiausių ir gana ekstremalių pasaulio rekordų: ji pirmoji moteris, įveikusi ilgą kelią į Pietų ašigalį traktoriumi. Moteris iš viso įveikė daugiau nei 38 000 kilometrų.

Atvyksta į neeilinį renginį

Į Lietuvą Manon Ossevoort atvyksta dėl „Massey Ferguson“ technikos pristatymo renginio, kurį organizuoja viena didžiausių šalies žemės ūkio technikos įmonių „East West Agro“. Ši įmonė tapo vienintele „Massey Ferguson“ atstove Lietuvoje, o vairuodama būtent šio prekės ženklo traktorių Mannon Ossevoort ir pasiekė neeilinį rekordą.

„Nekantriai laukiu kelionės į Lietuvą. Čia lankysiuosi pirmą kartą. Tikiuosi, pas jus ne taip speiguota, kaip pavyzdžiui, Antarktidoje“, − šypsosi moteris.

Grandiozinį renginį ves keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius, kurie nekantrauja pabendrauti su moterimi, savo kelione įrodžiusia, jog nėra neįveikiamo atstumo ar neįgyvendinamų svajonių.

Kelionė užtruko net 9 metus

Manon Ossevoort kelionę pradėjo 2005 m. nuo savo namų tyliame Nyderlandų miestelyje. Moteris planavo pasiekti piečiausią Afrikos tašką. Po ketverių metų buvusi aktorė pasiekė Keiptauną, tačiau jau tada buvo apsisprendusi tęsti kelionę ir pasiekti Pietų ašigalį pakartodama garsiąją 1958 m. sero Edmundo Hillary ekspediciją.

Deja, M. Ossevoort viltys per trumpą laiką pasiekti Pietų ašigalį sudužo pavėlavus į iš Keiptauno į Antarktidą plaukusį laivą, tai reiškė ketverių metų pertrauką. Vis dėlto šiai užsispyrusiai moteriai pavyko rasti naujų rėmėjų, todėl ji sugrįžo kupina dar didesnio ryžto.

„Gyvenime pasiduoti yra lengviausia, o aš nelinkusi eiti lengviausiais keliais. Kelionė užtruko net devynerius metus, tačiau aš tai vis tiek padariau“, − pasakoja ryžtinga moteris.

Olandų aktorė ir nuotykių ieškotoja, dar žinoma kaip Traktoriaus mergina, 2014 metų gruodžio 9 d. pasiekė Pietų ašigalį.

Keliaudama M. Ossevoort surinko tūkstančius popieriaus lapelių su Europoje ir Afrikoje sutiktų žmonių svajonėmis, norais ir žinutėmis. Keliautoja sudėjo šiuos lapelius į senį besmegenį, kurį nulipdė pasiekusi piečiausią planetos tašką. Devynerius metus trukusi 38 tūkst. kilometrų kelionė baigėsi.

Kai buvo užduotas klausimas, ar ši kelionė bus jos nutrūktgalviškų nuotykių su traktoriumi pabaiga, telefono ragelyje pasigirdo užkrečiantis M. Ossevoort juokas: „Taip. Manau, tai geriausias nuotykis traktoriumi, kokį tik įmanoma sugalvoti.“

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top