Pradinis / Sportas / Lietuvos visuomenei – nemokamos paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą

Lietuvos visuomenei – nemokamos paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija organizuoja nemokamą šeštadieninę mokyklėlę, kurioje Lietuvos žmonėms bus skleidžiamos naujausios mokslu patikrintos žinios apie sportą, sveikatą, mitybą, fizinį aktyvumą, streso valdymą, proto treniravimą, savęs valdymą, neuropedagogiką, atletų rengimo technologijas, pokyčių valdymo technologijas, neuroreabilitaciją, smegenų plastiškumą, mokslo metodologijas ir kitos žmonėms svarbiausios žinios, padedančios gerinti gyvenimo kokybę, spręsti įvairias praktines problemas.

Pixabay nuotr.

Paskaitas ves prof. dr. Albertas Skurvydas – VDU Švietimo akademijos profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, fizinio ir sveikatos ugdymo studijų programos dėstytojas. Profesorius A. Skurvydas yra lyderis Lietuvos sporto mokslininkų gretose, jo mokslinį indėlį į sporto mokslą sudaro apie 500 straipsnių, iš kurių 40 – ISI duomenų bazėje, išleisti 3 vadovėliai, monografija ir 10 studijų knygų. Visa sukaupta moksline ir praktine patirtimi VDU profesorius su visuomene dalysis kas antrą šeštadienį aštuoniose skirtingos tematikos paskaitose.

Paskaitos vyks Kaune, VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre, Putvinskio g. 23, 103-ioje auditorijoje. Pirma paskaita jau šį šeštadienį, rugsėjo 19 dieną (11–12 val.), jos tema „Pratimų ir fizinio aktyvumo planavimo principai ir algoritmai“. Pasak prof. dr. A. Skurvydo, pratimų poveikis daro įtaką visam žmogaus organizmui – nuo smegenų iki imuninės sistemos, tačiau žmogaus organizmą reikia paruošti „sportui“, todėl paskaitoje bus išaiškinti žmogaus organizmo adaptacijos fiziniams pratimams mechanizmai, principai ir dėsningumai. Taip pat bus parodyti pratimų planavimo principai nuo vaikystės iki žilos senatvės.

Į visas paskatas būtina registracija. Vietų skaičius ribotas.

Išsamesnė informacija ir registracija.

Lankytojai, išklausę visą paskaitų kursą, turės galimybę gauti pažymėjimus.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top