Pradinis / Aktualijos / Per savaitę – daugiau nei 150 sporto renginių

Per savaitę – daugiau nei 150 sporto renginių

Pastaruoju metu labai daug kalbama apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną. Juk sportas – tai sveikata. Tai byloja ir liaudies išmintis. Kviečiame prisijungti prie projekto „Europos judėjimo savaitė“ ir dalyvauti sporto renginiuose, kurie prasideda jau rugsėjo 29 d.

„Sportas ir sveika mityba – tai sveiko ir žvalaus gyvenimo receptas. Smagu, kad Lietuvoje vyksta tokių renginių, tikiuosi, kad po šios savaitės sportuojančiųjų gretos dar didės“, – kalbėjo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Projektas vykdomas jau trečius metus. Šiemet jis vyksta visoje Europos Sąjungoje, skaičiuojama, kad iki 2020 metų bus net 100 milijonų sportuojančiųjų. Lietuvoje vyks apie 150 sveikatingumo renginių, mažų sporto varžytuvių, juose dalyvaus per 20 tūkst. Lietuvos gyventojų.

„Judėjimo savaitė“ – tai tarptautinis renginys, kurį organizuojame jau trečią kartą kartu su partneriais. Šiemet sulaukėme dar daugiau dalyvių ir dar daugiau renginių. Vadinasi, Lietuva tampa sportuojančių žmonių šalimi“, – teigė Kęstutis Levickis, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos ,,Nemunas“ pirmininkas.

Lietuvoje šio renginio koordinatorius yra Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, o Europos koordinatorius – Tarptautinė sporto ir kultūros asociacija. „Judėjimo savaitė“ (angl. „Move week“) vyks nuo rugsėjo 29 iki spalio 5 d.

Žemės ūkio ministerijos inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top