Pradinis / Interjeras / Praktiškesnis miegamasis už nedaug: pigūs sprendimai kokybiškam miegui ir buičiai

Praktiškesnis miegamasis už nedaug: pigūs sprendimai kokybiškam miegui ir buičiai

Kad miegamajame turi būti lova arba kampas miegui – supranta visi. Tačiau kaip padaryti tinkamą ir praktišką miegamojo interjerą – žino nedaug kas. Dar mažiau žmonių supranta, kaip skoningai ir šauniai įrengti miegamąjį su nedideliu biudžetu. Mes surinkome patarimus ir jums pateiksime keletą naudingų įžvalgų apie nebrangius interjero sprendimus miegamajame, kurie ne tik atrodys gražiai, bet ir turės praktinės naudos miego kokybei ir buvimui šioje patalpoje.

Nedidelė komodėlė prie lovos

Tikriausiai miegamajame reikia laikyti nemažai daiktų. Visų pirma gali prisireikti knygos, kurią skaitote prieš miegą. Vėliau prisideda vaistai, kuriuos geriate prieš miegą, tada atsiranda ir kūno priežiūros priemonės ar kokie nors įkrovikliai, ausinės bei kita įranga, su kuria mėgstate užbaigti dieną arba ją pradėti. Viskam susidėti reikia vietos. Turbūt geriausia išeitis yra prie lovos pasistatyti nedidelę komodėlę, ant kurios ir į kurios stalčius galima susikrauti nemažai daiktų. Kur rasti nebrangų tokio praktiško sprendimo variantą? Atsakymas yra labai paprastas – varle.lt internetinėje parduotuvėje – https://www.varle.lt/svetaines-komodos/.

Atitinkamo dydžio drabužių spinta

Sunkiausias dalykas perkant spintą yra jos dydžio nutaikymas. Dažnai spintos būna per didelės arba per mažos. Be galo retai šeimininkai gali džiaugtis būtent tokia spinta, kokios reikia. Numatyti tinkamą dydį padės šis patarimas: reikia įvertinti turimų rūbų, batų ir kitų į spintą dedamų rakandų kiekį ir prie to pridėti 20 procentų. Tada jūs tiksliai žinosite, kokio dydžio spintos reikia, ir sutaupysite ją pirkdami, nes tiksliai žinosite, ką ir kaip reikia pirkti.

Naktinė arba pastatoma lempa

Apšvietimas miegamajame labai dažnai būna nepavydėtinas. Dėl to, kad kambaryje yra miegama, niekas per daug nesuka galvos apie tai, kaip jis atrodo įjungus šviesas. Na, o juk kartais čia norisi pailsėti, paskaityti  knygas, pažiūrėti kokį nors serialą arba kitaip praleisti laisvalaikį. Dėl to kambarys turėtų būti gerai apšviestas, o tam, kad nereikėtų didinti ant lubų montuojamos lempos ir įrenginėti kitų sudėtingų sprendimų, pakaks išsirinkti pastatomą arba naktinę lempą, kuri apšvies lovą ir aplinkinę zoną. Nebeliks prieblandos, o tokia lempa bus kelis kartus pigesnė už sudėtingą, ant lubų montuojamą šviestuvą.

Patogiai reguliuojamos žaliuzės arba ritininės užuolaidos

Miegamajame norisi nusnūsti ir dieną arba tada, kai lauke labai šviesu. Dėl to reikėtų rinktis ritinines užuolaidas, kurios lengvai reguliuojamos ir galima jas užsitraukti. Ritininės užuolaidos bei žaliuzės nėra brangūs sprendimai ir nereikalauja daug priežiūros, kitaip nei tradicinės užuolaidos.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: