Pradinis / Aktualijos / Prasidėjo tarptautinis gyvybės mokslų forumas „Life Sciences Baltics 2014“

Prasidėjo tarptautinis gyvybės mokslų forumas „Life Sciences Baltics 2014“

Vilniaus rotušėje buvo priimti tarptautinio gyvybės mokslų forumo „Life Sciences Baltics 2014“ dalyviai ir svečiai. Susirinkusiuosius sveikino Vilniaus meras Artūras Zuokas, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinis direktorius Mantas Juozas Nocius.

Forumo svečiai atvyko iš daugiau nei 30 pasaulio šalių: Izraelio, JAV, Jungtinės Karalystės, Japonijos, Italijos, Ispanijos, Omano, Kinijos, Švedijos, Vokietijos ir kitų. Tai – mokslininkai ir verslininkai, dirbantys gyvybės mokslų – biotechnologijos, farmacijos, medicininės įrangos ir prietaisų – srityse.

Tarp daugybės forumo dalyvių – tokie svarbūs asmenys, kaip Kary Banks Mullis – Nobelio premijos (pasiekimų chemijos moksle) laureatas, Xu Zuxin – Šanchajaus savivaldos viceministrė, šiuo metu mokslo ir technologijų komisijos direktoriaus pavaduotoja, Hammed Bin Saif Al Hosni – Omano sveikatos ministras, Abdul Rahman Bin Mohammed Al Owais (Ou Eisis) – JAE sveikatos apsaugos ministras, keleto įstaigų narys ir Emyratų fondo filantropijos narys.

Forumo metu pristatomas Lietuvos gyvybės mokslų potencialas tarptautinei visuomenei ir pristatomos sektoriaus naujovės, vystymosi kryptys Lietuvos gyvybės mokslų atstovams. Vyksta tarptautinė konferencija su Nobelio premijos laureatu, pasaulyje garsiais ekspertais, tarptautinė įmonių paroda, individualūs susitikimai, vizitai į Lietuvos įmones ir institutus.

Forumo tikslai – padidinti Lietuvos gyvybės mokslų žinomumą tarptautiniu mastu siekiant paskatinti eksporto plėtrą ir pritraukti investicijų. Tokie procesai leistų Lietuvai išsaugoti geriausius talentus, pritraukti jų iš besivystančių šalių, susigrąžinti išvažiavusius jaunuosius mokslininkus ir išradėjus. Taip pat skatintų Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus plėtrą, perimant geriausią patirtį iš užsienio ekspertų, didintų žinomumą ir teigiamą biotechnologijų, medicinos ir gyvybės mokslų sektoriaus įvaizdžio formavimą Lietuvos visuomenės akyse.

Vilniaus m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top