Pradinis / Aktualijos / Prezidentas pasveikino Europos čempiones

Prezidentas pasveikino Europos čempiones

Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį Prezidento rūmų Baltojoje salėje pasveikino Europos čempiones – Lietuvos jaunių merginų krepšinio rinktinę.

„Mane sužavėjo, kad jūs žaidžiate kaip komanda. Jūsų rinktinė itin ryškiai tęsia Lietuvos krepšiniui būdingą komandinio žaidimo tradiciją. Nepaisant to, kad turite ryškią lyderę – Justę Jocytę, visais lemiamais kovos momentais jūs ne pabirote, o valingai ir išmintingai laikėtės komandinės dvasios ir su ja galų gale nugalėjote“, – Europos čempionėms sakė šalies vadovas.

Prezidentas išskyrė vyriausiojo rinktinės trenerio Viliaus Stanišausko ir viso rinktinės trenerių štabo nuopelnus vienijant rinktinę į vieną ryžtingą ir nenugalimą komandą.

Šalies vadovas padėkojo ir visiems Europos čempionių tėveliams, jų artimiesiems už kantrybę, ugdymą ir pagalbą merginoms žengiant profesionaliojo sporto keliu.

Linkėdamas merginoms ateityje pratęsti pergalingas Lietuvos moterų krepšinio tradicijas Prezidentas įteikė rinktinės kapitonei ir naudingiausiai Europos čempionato žaidėjai Justei Jocytei Lietuvos trispalvę.

Prezidento komunikacijos grupės inf.

R. Dačkaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top