Pradinis / Aktualijos / Prezidentas Valdas Adamkus mini 95-ąjį gimtadienį: pasveikino ir olimpiečiai

Prezidentas Valdas Adamkus mini 95-ąjį gimtadienį: pasveikino ir olimpiečiai

V. Dranginio nuotr.

Lapkričio 3 dieną Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus mini 95 metų jubiliejų.

Sportas V. Adamkaus gyvenime visada užėmė ypatingą vietą. Jaunystėje jis mėgo šokti, aktyviai užsiėmė lengvąja atletika, buvo didelis NBA klubo „Chicago Bulls“ gerbėjas. Prezidentas visada palaikė sportininkus, iki šiol turėdamas galimybę įsitraukia į olimpinio judėjimo veiklas, be to, visai neseniai globojo trijų olimpiečių surengtą „Sporto ateities forumą“. Todėl garbingo jubiliejaus proga Jo Ekscelenciją sveikina ne tik valstybės vadovai, bet ir olimpiečiai.

„Gerbiamas prezidente, mes labai džiaugiamės jūsų parama, labai didžiuojamės, kad jūs esate mūsiškis – sporto žmogus. Šiandien visos olimpinės šeimos vardu sveikiname jus tokio nuostabaus jubiliejaus proga. Linkime sveikatos ir sėkmės“, – sakė olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Kuo daugiau metų, tuo daugiau jums laimės ir sveikatos. Būkite visada toks nuostabus, mylintis savo tautą žmogus. Ačiū jums už viską“, – linkėjo olimpinė čempionė, penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

„Gerbiamas prezidente, sveikinu su garbingu jubiliejumi. Linkiu sveikatos ir energijos“, – kalbėjo penkiakovininkas Justinas Kinderis.

Olimpiečių sveikinimai skriejo ne tik iš Lietuvos. Lengvaatletė Agnė Šerkšnienė Prezidentui sveikinimus skyrė iš Šveicarijos, dviratininkė Rasa Leleivytė – iš Italijos, dziudo imtynininkė Sandra Jablonskytė Jo Ekscelenciją sveikino po treniruotės Sakartvele, o buriuotoja Viktorija Andrulytė saulėtus linkėjimus siuntė iš Ispanijos.

Jo Ekscelenciją V. Adamkų sveikino ir olimpiniai medalininkai irkluotojai Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter, baidarininkai Mindaugas Maldonis bei Ričardas Nekriošius, lengvaatletės Vaida Žūsinaitė ir Eglė Balčiūnaitė, buriuotojas Juozas Bernotas, šaulys Karolis Girulis.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top