Sekmadienį prasideda jau šeštasis Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas atvirų erdvių sezonas ir naujas visuomenei atvirų koncertų, parodų ir susitikimų prezidentūroje ciklas. Rugsėjo 28 d., sekmadienį, 14 val. vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami vidiniame prezidentūros kieme pasiklausyti Tarptautinei muzikos dienai skirto koncerto.
Atvirų erdvių sezono atidaryme naujai aranžuotas „Empti“, „Pieno lazerių“, „G&G Sindikato“, Andriaus Mamontovo ir Jurgos Šeduikytės dainas kartu su Giedre Kilčiauskiene ir Dominyku Vaitiekūnu atliks Vilniaus džiazo orkestras ir Lietuvos atlikėjus ir muzikos leidėjus vienijančios asociacijos AGATA globojami jaunieji muzikantai.
Tai jau antrasis minėtos asociacijos organizuojamas renginys prezidentūros kieme. Įeiti į prezidentūros parką galima nuo 13 val. pro vartus Universiteto gatvės pusėje. Renginys atviras ir nemokamas.
Sekmadienio koncertą tiesiogiai transliuos LRT „Kultūros“ kanalas.
Prezidentės spaudos tarnyba
Nuotrauka R. Dačkaus

