Pradinis / Knygos / Sigita Staišiūnaitė. „Gydančios rankos“

Sigita Staišiūnaitė. „Gydančios rankos“

Daugelis žinome, koks malonus ir atpalaiduojantis gali būti masažas, o medikai nuolat pabrėžia jo naudą gerinant raumenų tonusą, kraujotaką, vidaus organų veiklą. Masažas teigiamai veikia sąnarius, padeda išlaikyti gražią odą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Jis itin naudingas daug sėdintiems, keliaujantiems, vairuojantiems žmonėms.  Dažnai žmonės nesąmoningai trina skaudamas vietas, kad nors truputį palengvėtų, tačiau taisyklingai masažuojantis galima nuostabiai paveikti ne tik raumenis, bet ir bendrą savijautą.

Gydančios rankos20 metų masažo srityje dirbanti Sigita Staišiūnaitė ne tik taiko masažą gydydama pacientus, bet ir pati nuolat mokosi, studijuodama naujas masažo metodikas. Išanalizavusi daugiau nei dešimt masažo metodikų, autorė atrinko nesudėtingus judesius, kuriais galėsite pagerinti savo savijautą. Masažavimosi technikos iliustruotos nuotraukomis, o prie knygos pateikiama vaizdo medžiaga padeda lengvai išmokti judesius.

Taikydami šioje knygoje pateiktas nesudėtingas masažavimosi metodikas jūs galėsite sau padėti išvengti rimtų sveikatos sutrikimų, lengviau įveiksite nuovargį bei stresą, jausitės laimingesni ir gražiau atrodysite.

Skaitydami knygą sužinosite:

* Kuo grožiui ir sveikatai naudingas masažavimasis ir kada jį taikyti.

* Eterinių aliejų naudojimo masažui ir vonioms ypatumus.

* Kaip paruošti liekninančias, atpalaiduojančias, raminančias žolelių vonias ir masažuotis pirtyje.

* Išmoksite įvairių masažavimosi technikų: masažavimosi naudojant kosmetikos priemones, taškinio, anticeliulitinio, pilvo, rankų, kraujotaką gerinančio, atpalaiduojančio masažavimosi.

* Knygoje esančios išsamios instrukcijos ir prie knygos pridėtas DVD leis lengvai išmokti judesius.

Knygą galite rasti čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/gydancios-rankos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top