Pradinis / Knygos / Šimtmečio Kalėdos su gražiausių Lietuvos vietovių fotografijų albumu

Šimtmečio Kalėdos su gražiausių Lietuvos vietovių fotografijų albumu

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms – ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui leidykla „Terra Publica“ pristato solidų fotografijų albumą „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“. Leidinyje – net 1000 gražiausių kadrų, kuriuose įamžinta mūsų šalis – Lietuva! Naujai išleistas fotografijų albumas – puiki Kalėdų dovana visiems, kurie ieško originalios, įdomios ir prasmingos dovanos savo artimiesiems.

Idėja sukurti tokį fotografijų albumą Lietuvai gimė fotografui, keliautojui ir leidėjui Vytautui Kandrotui. „Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, rodžiau kitose šalyse išleistus albumus savo darbuotojams, draugams, skaitytojams ir klausiau, ar mes galime padovanoti Lietuvai tokį leidinį. Bet pavartyti tokią knygą – viena, o surinkti tokią nuotraukų kolekciją ir išleisti tokios apimties leidinį – visai kas kita. Todėl prie šio projekto prisidėjo dar 8 žinomi Lietuvos fotografai“, – pasakoja V. Kandrotas.

Vytautas Kandrotas. Asmeninio archyvo nuotr.

Taip gimė 1000 profesionalių nuotraukų albumas, reprezentacinė dovana, kuri pradžiugins visus skaitytojus – tiek norinčius pažinti Lietuvą ir iš naujo ją atrasti, tiek norinčius savo akimis išvysti gražiausias šalies vietas. Juk kas geriau sukurs įspūdingų fotografijų albumą Lietuvai, jei ne fotografai, patys be galo mylintys savo šalį, negailintys jai nei laiko, nei jėgų.

Tokia knyga – geriausia Kalėdų Senelio dovana švenčių proga kiekvienam – ir čia gyvenančiam lietuviui, ir Lietuvą be galo mylinčiam emigrantui, kuris per šventes negali aplankyti savo šalies ir savo akimis išvysti gražiausių Lietuvos vaizdų!

Suteikime savo artimiesiems pažinimo džiaugsmą ir padovanokime jiems fotografijų albumą „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“. Ši knyga leis didžiuotis savo šalimi ir iš naujo primins, kad Lietuva – ne tik laisva, bet ir labai graži. Todėl dalykimės gražiausiais jos vaizdais su kitais!

Visi kartu pasitikime Šimtmečio Kalėdas ir švęskime kartu su valstybės atkūrimo jubiliejui išleistu

fotografijų albumu „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“!

Leidyklos „Terra Publica“ išleistą naująjį fotografijų albumą „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ rasite knygų prekybos vietose ir e. parduotuvėje www.terrapublica.lt.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top