Pradinis / Žmonės / Benediktas Gylys prabangą iškeitė į aplinkinius stebinantį gyvenimo būdą

Benediktas Gylys prabangą iškeitė į aplinkinius stebinantį gyvenimo būdą

Visuomet turtingas norėjęs tapti Benediktas Gylys gali pasigirti milijonu sąskaitoje, kurį uždirbo dar iki 30-ies. „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“ verslininkas šį vakarą papasakos, kodėl pasirinko aplinkinius dažnai šokiruojantį gyvenimo būdą ir apie savo meilę gražuolei brazilei.

Benediktas Gylys. „Delfi TV“ nuotr.

Pirmuosius pinigus Benediktas uždirbo įkūręs pažinčių portalą. Vėliau įkūrė vitaminų ir maisto papildų parduotuvę, pradėjo investuoti į kitus lietuviškus technologijų verslus.

Benediktas patikina, kad iš namų senamiestyje vis dažniau keliauja į savo sodybą netoli Ignalinos. Naktinis miesto gyvenimas ir šurmulys – ne jam. Nors verslininkas galėtų sau leisti prabangią vakarienę, patikina, kad to visiškai nenorėtų. Prieš penkerius metus jis kardinaliai pakeitė savo gyvenimo būdą.

„Juodi drabužiai tapo tarsi mano protesto prieš vartojimą forma. Prieš tą norą visą laiką spindėti vis kita spalva kiekvieną dieną“, – sako laidos „Kasdienybės herojai“ pašnekovas.

Keičiant gyvenimo būdą, daiktų sumažėjo ne tik Benedikto drabužinėje, bet ir namuose. „Viskas, ką matote aplink, yra nuolatos naudojama ir reikalinga“, – sako vyras.

B.Gylys patikina besilaikantis griežtos dienos rutinos. Telefoną jis išjungia dar iš vakaro, o rytą skiria kavai ir ramiam minčių susidėliojimui. Tuomet medituoja, valgo sveikus pusryčius, o po jų įsijungia telefoną ir sulaukia krūvos skambučių. „Bet po tokio ryto aš jau esu pasiruošęs atlaikyti ir labai darbingą dieną. Aš jau esu pasirengęs būti nebe futbolo kamuolys, bet futbolininkas“, – sako pašnekovas.

Savo vardo paramos fondą įkūręs Benediktas sukūrė ir išskirtinį projektą, kurio dalį vilniečiai ir miesto svečiai gali bet kada aplankyti. Skirtingose šalyse pastatytos po 11 tonų sveriančios skulptūros ir kiekvienas žmogus, pavyzdžiui, Vilniuje, prie Geležinkelio stoties, gali matyti, pavyzdžiui, Liubline gyvenančius žmones.

Įdomu ir tai, kad priimdamas žmones į darbą šios laidos herojus mažai dėmesio kreipia į profesinius gebėjimus. „Svarbiausia, kad žmogus turėtų stuburą. Ar jis žino, kad jam pasiseks. Žmogus turi žinoti, kur jis eina, nes idėjos gali keistis, todėl man svarbu, ar žmogus turi pakankamai parako nuversti kalnus, norėdamas įgyvendinti savo tikslus“, – sako Benediktas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top