Pradinis / Žmonės / Laima Kybartienė atskleidė savo sveikos gyvensenos ritualus

Laima Kybartienė atskleidė savo sveikos gyvensenos ritualus

Daugiau kaip ketvirtį amžiaus priešais televizijos kameras praleidusi Laima Kybartienė – tikras išpuoselėto moteriško žavesio pavyzdys. Trimis anūkais besidžiaugianti ilgametė televizijos laidų vedėja išdavė kelis metodus, padedančius jai išsaugoti neblėstantį jaunatviškumą.

Pasak visiems pažįstamos moters, svarbiausias gyvybingumo ir energijos šaltinis – vanduo. Tiesa, televizijos eterio žvaigždė siūlo prieš geriant jį užšaldyti, po to šiek tiek atitirpdyti ir vartoti pagal tam tikras taisykles. Jas TV3 žiūrovai sužinos jau šį šeštadienį sveikatingumo laidoje „Mitybos ir sporto balansas“.

Legendinė televizijos laidų vedėja dailiosios lyties atstoves taip pat išmokys pasigaminti natūralią priemonę, padedančią išsaugoti skaisčią ir nepriekaištingai atrodančią veido odą. Tam tereikia petražolių ir jau minėto vandens, o ne kokių nors brangių kosmetikos priemonių.

„Viskas sukasi aplink vandenį. Ne veltui sakoma, kad tai yra mūsų gyvybės šaltinis ir savotiškas jaunystės eliksyras. Juk jį netgi galima užkalbėti savo sėkmei. Užšaldytas vanduo sutraukia visą jame užkoduotą blogą informaciją, kurią turime pašalinti su pirmuoju atitirpusiu ledo sluoksniu. Likusi dalis kaip tik tinkama vartoti. Skamba kiek keistai, bet tą ledinį vandenį reikia valgyti, o maistą turime išmokti gerti. Tada negrės jokie peršalimai ir jausimės puikiai“, – apie kasdieniu ritualu tapusius sveikos gyvensenos įpročius pasakoja laidos viešnia.

Virtuvėje besišnekučiuodama su laidos šeimininke Vlada Musvydaite, L. Kybartienė pagamino gurmanų liaupsių vertas salotas su lašiša. Po skanių pusryčių jai, kaip įprasta šioje laidoje, teko sudeginti kalorijas sportuojant. Šįkart laidos kūrybinė grupė viešniai parengė tikrą išbandymą.

56-erių moteris nepabūgo sveikinimų koncertų segtuvą trumpam iškeisti į sąsiuvinį su ralio šturmano surašyta stenograma. Ji drąsiai sėdo į keleivio krėslą greta daugkartinio Lietuvos čempiono Vytauto Švedo ir, ekipažui dideliu greičiu skriejant lenktynių trasa, raiškiai skaitė profesionalaus šturmano parengtus užrašus!

„Jaučiuosi lyg sugrįžusi iš kosmoso“, – patirtus įspūdžius važiuojant su vienu greičiausių mūsų šalies lenktynininkų apibūdino L. Kybartienė.

Tuo metu V. Švedas džentelmeniškai atsiliepė apie savo laikinąją ekipažo narę ir nepagailėjo pagyrų: „Tai pirmoji moteris, sėdinti šalia manęs lenktyniniame automobilyje. Jos dikcija ir skaitymo įtaigumas tiesiog tobuli. Jei mano ilgametis šturmanas Žilvinas Sakalauskas kada nors nuspręs pakabinti šalmą ant vinies, aš tikrai žinau, į ką kreiptis dėl pamainos.“

TV3
Vytauto Pilkausko nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top