Pradinis / Aktualijos / Lietuvos krepšinis švenčia 99-ąjį gimtadienį!

Lietuvos krepšinis švenčia 99-ąjį gimtadienį!

Balandžio 23 dieną Lietuvos rinktinės neiškovojo skambių pergalių ar titulų, bet būtent šią dieną prieš 99-erius metus Kaune įvyko pirmosios krepšinio rungtynės tarp Lietuvos fizinio lavinimo sąjungos komandos ir laikinosios sostinės rinktinės. Jas rezultatu 8:6 laimėjo LFLS. Ši diena tapo bene svarbiausia Lietuvos krepšinio istorijos metraščiuose.

„Sveikinu visą krepšinio bendruomenę gražaus 99-ojo gimtadienio proga. Tai ilgas ir prasmingas laikotarpis, per kurį buvo iškovota daug skambių pergalių. Šiandien minime 99-ąjį gimtadienį ir pradedame didelius darbus, kurie bus skirti paminėti artėjančiam šimtmečiui. 

Jau prasidėjo grafinio projekto konkursas ir kartu su Lietuvos monetų kalykla kviečiame sukurti 2 eurų proginę monetą, kuri bus skirta Lietuvos krepšinio 100-mečiui. Žurnalistas Vytaras Radzevičius rašo šiai progai skirtą knygą, o Seime buvo patvirtintas projektas 2022 metus paskelbti krepšinio metais. 

Taip pat kviesime rinkti krepšinio legendas, kurias įamžinsime šalia „Krepšinio namų“ esančioje aikštelėje. Šia mūsų krepšiniui svarbia proga kitais metais Lietuvoje vyks ir 2022 metų „FIBA Europe“ generalinė asamblėja, kurioje dalyvaus 50-ies šalių krepšinio federacijų atstovai“, – pasakojo LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

99-ojo gimtadienio proga krepšinio sirgalius pasitinka ir atsinaujinęs Lietuvos krepšinio federacijos tinklalapis bei socialiniai tinklai, kuriuos sirgaliai nuo šiol galės rasti įvedę „LTU Basketball“ pavadinimą. Dar daugiau naujienų sirgalių laukia gegužės pradžioje, kai startuos oficiali Lietuvos rinktinės atributikos parduotuvė.

„Šimtą, šimtą! Visai kaip skanduotė. 99 – smagu, bet tiek nedaug trūksta iki didingo 100! Taip ir mes federacijoje 99-ies metų krepšinio gimtadienį traktuojame kaip labai svarbią sukaktį, bet visgi labiau kaip „pre-party“ prieš 100 metų jubiliejų. Intensyviai dirbame tam, kad „renovuotume ir patraukliai dekoruotume“ visos krepšinio bendruomenės ne tik fizinius namus, t. y. „Krepšinio namus“ Kaune, bet ir skaitmeninį būstą. Tad nuo šiol ir Lietuvos krepšinio federacijos svetainė, ir socialiniai tinklai bus pasiekiami puikiai visiems suprantamu adresu – ltu.basketball.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top