Pradinis / Aktualijos / Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – Europos čempionai

Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – Europos čempionai

Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (LSŠF Profesionalų lyga) Riminyje tapo 2022 m. Europos čempionais! Mūsiškiams nebuvo lygių!

Europos čempionato finale V. ir V. Lacičiai surinko 190,250 balo iš 200 galimų – šis rezultatas garantavo jiems aukso medalį.

Kalbėdami po turnyro, sportininkai nė vieno šokio neišskyrė kaip geriausio. „Man atrodo, kad šiandien viską sušokome labai panašiai“, – sakė Vaidotas Lacitis. Paskelbus rezultatų protokolus, paaiškėjo, kad tokios pačios nuomonės buvo ir teisėjai – už kiekvieną šokį mūsų porai skyrė beveik identišką balų skaičių: po kiek daugiau nei 38 balus iš 40 galimų.

Iš Lenkijos, Anglijos, Vokietijos, Ispanijos, Rumunijos, Italijos, Latvijos, Slovakijos, Čekijos ir Lietuvos vertintojų sudaryta komisija daugiausia balų mūsų šokėjams skyrė už kiekvieno šokio techniką – kai kurie teisėjai ir beveik po maksimalią 9,750 sumą. Beje, vienintelis šio čempionato maksimalus įvertinimas – dešimtukas – Rumunijos teisėjo buvo skirtas mūsų sportininkams už tango muzikalumą bei choreografiją ir prezentaciją.

Šių metų Europos vicečempionais Italijoje tapo kaimyninės Latvijos šokėjai Edgars Linis ir Eliza Line (183,650 balo). Čempionato bronzos medaliai atiteko Pasquale Farina ir Sofie Koborg iš Danijos (182,250 balo). Finale taip pat šoko ir likusias vietas atitinkamai pasidalijo Slovakijos, Italijos ir Lenkijos duetai.

Europos čempionate Riminyje teisėjavo Lietuvos vertintojas Donatas Vėželis.

www.dancesport.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top