Pradinis / Žmonės / Asmeninis bankrotas – galimybė palengvinti savo naują rytojų

Asmeninis bankrotas – galimybė palengvinti savo naują rytojų

Ką daryti, kai fizinis asmuo nebegali padengti savo įsiskolinimų kreditoriams? Kai prisiimti finansiniai įsipareigojimai tampa sunkiai pakeliami? Žinoma, pasitaiko atvejų, kai tokio pobūdžio problemas gali padėti išspręsti ir giminės, artimieji. Tačiau jei pagalbos iš šių asmenų sulaukti nepavyksta, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali tapti asmeninis bankrotas. Tai – galimybė palengvinti savo naują rytojų. Kaip?

Asmeninis bankrotas iš tiesų gali pakeisti jūsų rytojų – jis gali būti šviesesnis, saugesnis, stabilesnis, o jūs dėl to jausitės ramiau; turėsite mažiau rūpesčių, tad galėsite atsikratyti ilgą laiką kamavusios įtampos bei nežinios. Pokyčių, kuriuos pajusite, bus tikrai ne vienas.

Ne paslaptis, kad gyvenamasis būstas yra vienas svarbiausių dalykų bet kuriam žmogui. Prasidėjus fizinio asmens bankroto bylai, bus sustabdytas jūsų turimo turto realizavimas bei išieškojimas. Antstoliai tiesiog negalės parduoti jūsų turto.

Tačiau ir tai dar ne viskas. Bankrutuojantis asmuo dažniausiai vis tiek turi tam tikrą sumą piniginių lėšų, kurios, nekeliant asmens bankroto bylos, galėtų būti išieškomos arba nurašomos tam tikrų institucijų. Tai taip pat keltų nerimą, nežinią, kas bus toliau. Tačiau, prasidėjus asmens fizinio bankroto bylai, situacija keičiasi iš esmės: tokios institucijos kaip „Sodra“ ar Valstybinė mokesčių inspekcija jau nebegalės nurašyti piniginių lėšų nuo asmeninės bankrutuojančio žmogaus sąskaitos.

Tačiau ir tai dar ne viskas – neretai nutinka taip, kad bankrutuojantis asmuo pats turi skolininkų. Taigi, vos tik iškeliama ši byla, bankroto administratorius perima visus sprendimus dėl skolų iš skolininkų išieškojimo.

Taigi, kaip matyti, fizinio asmens bankroto byla iš tiesų yra tas reiškinys, dėl kurio rytojus gali tapti šviesesnis: atsiranda galimybė išsaugoti savo būstą; įvairios institucijos nebegali nurašyti piniginių lėšų nuo asmeninių banko sąskaitų, taip pat, jei ir pats turite skolininkų, bus pradėtas skolų išieškojimas. Visi šie pokyčiai po truputį keičia gyvenimą į geresnę pusę, įneša daugiau stabilumo bei aiškumo, žmogus jaučiasi ramiau, saugiau ir netgi galima pradėti kurti kai kuriuos naujus ateities planus. Na, o jei jums taip pat reikalinga pagalba dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo, verta kreiptis į UAB Stiprus žmogus.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top