Pradinis / Aktualijos / Prezidentė: „Ukrainos žmonių susitelkimas dėl savo valstybės ateities yra įkvepiantis pavyzdys“

Prezidentė: „Ukrainos žmonių susitelkimas dėl savo valstybės ateities yra įkvepiantis pavyzdys“

Pirmadienį, rugpjūčio 24 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ukrainos Prezidentą Petro Porošenką šalies Nepriklausomybės dienos proga.

Šalies vadovės teigimu, Nepriklausomybės dieną Ukrainos žmonės sutinka visam pasauliui rodydami, kad yra laisvę mylinti ir drąsiai dėl jos kovojanti tauta. Pasak Prezidentės, Ukrainos žmonių pasirinkimas išsaugoti šalies vienybę ir kurti atvirą, demokratišką ir klestinčią valstybę yra atsakingos ir brandžios visuomenės bruožas.

„Lietuva nuoširdžiai remia Jūsų ryžtą ginti savo valstybę ir įtvirtinti jos nepriklausomybę. Mūsų žmones vienijanti draugystės ir laisvės dvasia per pastaruosius metus dar labiau sustiprėjo. Neabejoju, kad glaudūs abiejų šalių piliečių ryšiai, visapusiškas bendradarbiavimas ir geranoriška parama prisidės prie mūsų valstybių stiprėjimo“,– sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pabrėžė, kad Ukrainos žmonių susitelkimas dėl savo valstybės ateities yra įkvepiantis pavyzdys, vedantis į europietiškos ir laisvos šalies ateitį vieningoje Europoje.

Nepriklausomybės dienos proga Prezidentė P. Porošenkai ir visiems Ukrainos žmonėms palinkėjo stiprybės, taikos ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.
R. Dačkaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top